Views Filebrowser (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Title
da: Titel

en: user
da: bruger

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Author
da: Forfatter

en: more
da: mere

en: File
da: Fil

en: Size
da: Størrelse

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Preview
da: Gennemse

en: Insert
da: Indsæt

en: Filename
da: Filnavn

en: Updated
da: Opdateret

en: Files
da: Filer

en: Fields
da: Felter

en: Upload new file
da: Upload ny fil

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Close
da: Luk

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Browse
da: Gennemse

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Select
da: Vælg

en: Used in
da: Brugt i

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Close window
da: Luk vindue

en: Offset
da: Forskydning

en: File browser
da: Stifinder

en: No files available.
da: Ingen tilgængelige filer.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Upload a new file
da: Upload en ny fil
