Views Filebrowser (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: user
eu: erabiltzailea

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: more
eu: gehiago

en: File
eu: Fitxategi

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Close
eu: Itxi

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Select
eu: Aukeratu

en: Used in
eu: Erabilita

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Close window
eu: Itxi leihoa

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -
