Views Filebrowser (7.x-1.1) - en to gd translation catalogue (21 entries)

en: User interface
gd: Eadar-aghaidh a' chleachdaiche

en: Title
gd: Tiotal

en: Submit
gd: Cuir

en: Operations
gd: Gnìomhan

en: Username
gd: Ainm-cleachdaiche

en: Type
gd: Seòrsa

en: Author
gd: Ùghdar

en: more
gd: barrachd

en: File
gd: Faidhle

en: Size
gd: Meud

en: Search
gd: Lorg

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Preview
gd: Ro-shealladh

en: Filename
gd: Ainm an fhaidhle

en: Updated
gd: Air ùrachadh

en: Files
gd: Faidhlichean

en: Fields
gd: Raointean

en: Ascending
gd: A' dìreadh

en: Descending
gd: A' teàrnadh

en: Close
gd: Dùin

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
