Views Filebrowser (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: more
gu: વધુ

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Close
gu: બંધ

en: Select
gu: પસંદ કરો
