Views Filebrowser (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: user
jv: panganggo

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: more
jv: pepaké

en: File
jv: Berkas

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Fields
jv: Field

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -
