Views Filebrowser (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: user
kk: пайдаланушы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Fields
kk: Өрістер

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
