Views Filebrowser (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: user
lv: lietotājs

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: more
lv: vairāk

en: File
lv: Fails

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Insert
lv: Ievietot

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Files
lv: Faili

en: Fields
lv: Lauki

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Offset
lv: Atkāpe

en: File browser
lv: Failu pārlūks

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Upload a new file
lv: Augšupielādēt jaunu failu
