Views Filebrowser (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: user
nn: brukar

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: more
nn: meir

en: File
nn: Fil

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Insert
nn: Set inn

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Fields
nn: Felt

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -

en: Upload a new file
nn: Last opp ei ny fil
