Views Filebrowser (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Title
te: శీర్షిక

en: user
te: వాడుకరి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: more
te: మరిన్ని

en: File
te: ఫైల్

en: Size
te: కొలత

en: Search
te: వెతుకు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Close
te: మూసివేయి

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
