Views Filebrowser (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Title
hu: Cím

en: user
hu: felhasználó

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: more
hu: tovább

en: File
hu: Fájl

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Preview
hu: Előnézet

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Updated
hu: Frissítve

en: Files
hu: Fájlok

en: Fields
hu: Mezők

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Close
hu: Bezár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Browse
hu: Böngészés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Used in
hu: Ez használja

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Close window
hu: Ablak bezárása

en: Offset
hu: Eltolás

en: File browser
hu: Fájlböngésző

en: No files available.
hu: Nincsenek elérhető fájlok.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Master
hu: Mester
