Views Filebrowser (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: user
hy: օգտագործող

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: more
hy: ավելի

en: File
hy: Ֆայլ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: « first
hy: « առաջինը
