Views Filebrowser (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: user
is: notandi

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: more
is: meira

en: File
is: Skrá

en: Size
is: Stærð

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Preview
is: Forskoða

en: Insert
is: Setja inn

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Updated
is: Uppfært

en: Files
is: Skrár

en: Fields
is: Svæði

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Close
is: Loka

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Close window
is: Loka glugga

en: File browser
is: Skráarvafri

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
