Views Filebrowser (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Close window
kn: ವಿಂಡೊವನ್ನು ಮುಚ್ಚು

en: Save file
kn: ಕಡತವನ್ನು ಉಳಿಸು
