Views Filebrowser (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: user
mr: सदस्य

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: more
mr: आणखी

en: File
mr: फाईल

en: Size
mr: आकार

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Updated
mr: सुधारित

en: Files
mr: फाईल्स

en: Close
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Used in
mr: कोठे वापरली आहे

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
