Views Filebrowser (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: user
pl: użytkownik

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: more
pl: więcej

en: File
pl: Plik

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Insert
pl: Wstaw

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Files
pl: Pliki

en: Fields
pl: Pola

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Close
pl: Zamknij

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Select
pl: Wybierz

en: Used in
pl: Użyte w

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Close window
pl: Zamknij okno

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: File browser
pl: Przeglądarka plików

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Upload a new file
pl: Wyślij nowy plik

en: Master
pl: Główny
