Views Filebrowser (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: more
ta: மேலும்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
