Views Filebrowser (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: File
th: ไฟล์

en: Search
th: ค้นหา

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Close
th: ปิด

en: Select
th: เลือก

en: No files available.
th: ไม่พบไฟล์ใดๆ
