Views Filebrowser (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: user
ast: usuariu

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: more
ast: más

en: File
ast: Ficheru

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Preview
ast: Entever

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Updated
ast: Anováu

en: Files
ast: Ficheros

en: Close
ast: Zarrar

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
