Views Filebrowser (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: user
ca: usuari

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: more
ca: més

en: File
ca: Fitxer

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Insert
ca: Insereix

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Files
ca: Fitxers

en: Fields
ca: Camps

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Close
ca: Tanca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Browse
ca: Navega

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Used in
ca: Usat a

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Close window
ca: Tanca la finestra

en: Offset
ca: Desplaçament

en: File browser
ca: Navegador de fitxers

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Upload a new file
ca: Carrega un nou fitxer

en: Master
ca: Mestre
