Views Filebrowser (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: user
el: χρήστης

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: more
el: περισσότερα

en: File
el: Αρχείο

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Files
el: Αρχεία

en: Fields
el: Πεδία

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Select
el: Επιλογή

en: Used in
el: Χρησιμοποιείται σε

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Close window
el: Κλείσιμο παράθυρου

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: File browser
el: Εξερευνητής αρχείων

en: No files available.
el: Δεν υπάρχουν αρχεία.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -
