Views Filebrowser (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: user
eo: uzanto

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: more
eo: pli

en: File
eo: Dosiero

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -
