Views Filebrowser (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: user
et: kasutaja

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: more
et: veel

en: File
et: Manus

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Preview
et: Eelvaade

en: Insert
et: Sisesta

en: Filename
et: Failinimi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Files
et: Failid

en: Fields
et: Väljad

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Browse
et: Sirvi

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Select
et: Vali

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Close window
et: Sulge aken

en: Offset
et: Nihe

en: File browser
et: Failihaldur

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Master
et: Peamine
