Views Filebrowser (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: user
gl: usuario/a

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: more
gl: máis

en: File
gl: Ficheiro

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Updated
gl: Actualizado

en: Files
gl: Ficheiros

en: Fields
gl: Campos

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Close
gl: Pechar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Browse
gl: Explorar

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Used in
gl: Usado en

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: File browser
gl: Explorador de ficheiros

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
