Views Filebrowser (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: user
os: архайæг

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: File
os: Файл

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Filename
os: Файлы ном
