Views Filebrowser (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Title
ro: Titlu

en: user
ro: utilizator

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: more
ro: mai multe

en: File
ro: Fișier

en: Size
ro: Mărime

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Insert
ro: Inserare

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Updated
ro: Actualizat

en: Files
ro: Fișiere

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Close
ro: Închideți

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Browse
ro: Răsfoire

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Select
ro: Alege

en: Used in
ro: Utilizat în

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: No files available.
ro: Nu sunt fișiere disponibile.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Upload a new file
ro: Încarcă un fișier nou

en: Master
ro: Expert
