Views Filebrowser (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: user
sq: përdoruesi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: more
sq: tjetër

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Preview
sq: Shikoje

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
