Views Filebrowser (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Title
sv: Titel

en: user
sv: användare

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: more
sv: mer

en: File
sv: Fil

en: Size
sv: Storlek

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Insert
sv: Infoga

en: Filename
sv: Filnamn

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Files
sv: Filer

en: Fields
sv: Fält

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Close
sv: Stäng

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Browse
sv: Bläddra

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Select
sv: Välj

en: Used in
sv: Används i

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Close window
sv: Stäng fönster

en: Offset
sv: Kompensera

en: File browser
sv: Filhanterare

en: No files available.
sv: Inga filer tillgängliga.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Master
sv: Huvud
