Views Filebrowser (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: user
ug: ئەزا

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
