Views Filebrowser (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Title
ur: عنوان

en: user
ur: صارف

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: more
ur: مزید

en: File
ur: فائل

en: Size
ur: حجم

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Preview
ur: جائزہ

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
