Views Filebrowser (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: user
be: карыстальнік

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: more
be: болей

en: File
be: Файл

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Insert
be: Уставіць

en: Filename
be: Назва файла

en: Updated
be: Абноўлена

en: Files
be: Файлы

en: Fields
be: Палі

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Select
be: Выбраць

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
