Views Filebrowser (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: User interface
de: Aawänder-Oberflächi

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: File
de: Dokumänt

en: Updated
de: Aktualisiert
