Views Filebrowser (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: File
km: ឯកសារ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Files
km: ឯកសារ

en: Close
km: បិទ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
