Views Filebrowser (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: user
nl: gebruiker

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: more
nl: meer

en: File
nl: Bestand

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Insert
nl: Invoegen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Files
nl: Bestanden

en: Fields
nl: Velden

en: Upload new file
nl: Nieuw bestand uploaden

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Close
nl: Sluiten

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Browse
nl: Bladeren

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Select
nl: Selecteren

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: File browser
nl: Bestandsbrowser

en: Save file
nl: Bestand opslaan

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Upload a new file
nl: Upload een nieuw bestand

en: Select existing file
nl: Bestaand bestand selecteren
