Views Filebrowser (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: more
ps: نور

en: File
ps: دوتنه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Preview
ps: مخليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Select
ps: غوره

en: - All -
ps: - ټول -
