Views Filebrowser (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Title
ru: Заголовок

en: user
ru: пользователь

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: more
ru: ещё

en: File
ru: Файл

en: Size
ru: Размер

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Insert
ru: Вставить

en: Filename
ru: Имя файла

en: Updated
ru: Обновлено

en: Files
ru: Файлы

en: Fields
ru: Поля

en: Upload new file
ru: Загрузить новый файл

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Close
ru: Закрыть

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Browse
ru: Обзор

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Select
ru: Выбрать

en: Used in
ru: Используется в

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Close window
ru: Закрыть окно

en: Offset
ru: Пропустить

en: File browser
ru: Файловый браузер

en: No files available.
ru: Нет доступных файлов.

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Upload a new file
ru: Загрузить новый файл

en: Master
ru: Основной

en: 0 bytes
ru: 0 байт
