Views Filebrowser (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: user
sk: používateľ

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: more
sk: viac

en: File
sk: Súbor

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Insert
sk: Vložiť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Files
sk: Súbory

en: Fields
sk: Polia

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Select
sk: Zvoľte

en: Used in
sk: Použité v

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Close window
sk: Zatvoriť okno

en: Offset
sk: Ofset

en: File browser
sk: Prehliadač súborov

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -
