Views Filebrowser (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: user
sl: uporabnik

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: more
sl: več

en: File
sl: Datoteka

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Preview
sl: Predogled

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Close
sl: Zapri

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
