Views Filebrowser (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: user
ar: مستخدم

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: more
ar: المزيد

en: File
ar: ملف

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Preview
ar: معاينة

en: Insert
ar: أدرج

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Updated
ar: التحديث

en: Files
ar: الملفات

en: Fields
ar: الحقول

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Close
ar: إغلاق

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Used in
ar: مستخدمة في

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: The file referenced by the !name field does not exist.
ar: الملف المشار إليه بواسطة الحقل !name غير موجود.

en: The file used in the !name field may not be referenced.
ar: لا يمكن الإشارة إلى الملف المستخدم في الحقل !name.

en: Master
ar: الرئيسي
