Views Filebrowser (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: user
he: משתמש

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: more
he: עוד

en: File
he: קובץ

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Insert
he: הוספה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Updated
he: עודכן

en: Files
he: קבצים

en: Fields
he: שדות

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Close
he: סגירה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Select
he: בחר

en: Used in
he: משמש ב-

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Close window
he: סגירת חלון

en: Offset
he: היסט

en: File browser
he: סייר קבצים

en: No files available.
he: אין קבצים זמינים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Master
he: מאסטר
