Views Filebrowser (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: more
ku: زیاتر

en: File
ku: پەڕگە

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
