Views Filebrowser (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: more
ne: धेरै

en: File
ne: फ़ाइल

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
