Views Filebrowser (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: user
se: geavaheaddji

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: File
se: Fiila

en: Search
se: Oza

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
