Views Filebrowser (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: user
fi: käyttäjä

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: more
fi: lisää

en: File
fi: Tiedosto

en: Size
fi: Koko

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Files
fi: Tiedostot

en: Fields
fi: Kentät

en: Upload new file
fi: Lähetä uusi tiedosto

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Close
fi: Sulje

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Browse
fi: Selaa

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Select
fi: Valitse

en: Used in
fi: Käytetään

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Close window
fi: Sulje ikkuna

en: File browser
fi: Tiedostoselain

en: No files available.
fi: Tiedostoja ei ole saatavilla.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Upload a new file
fi: Lataa uusi tiedosto

en: Master
fi: Isäntä
