Views Filebrowser (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: user
hr: korisnik

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: more
hr: više

en: File
hr: Datoteka

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Preview
hr: Pregled

en: Insert
hr: Umetni

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Files
hr: Datoteke

en: Fields
hr: Polja

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Used in
hr: Korišteno u

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: The file referenced by the !name field does not exist.
hr: Datoteka koju je pozvalo !name polje ne postoji.

en: The file used in the !name field may not be referenced.
hr: Datoteka korištena unutar !name polja nije mogla biti pozvana.
