Views Filebrowser (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: File
mn: Файл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Insert
mn: Оруулах

en: Files
mn: Файлууд

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
