Views Filebrowser (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: user
sr: корисник

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: more
sr: још

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Files
sr: Фајлови

en: Sort by
sr: Сортирај по
