Views Filebrowser (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Title
uk: Заголовок

en: user
uk: користувач

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: more
uk: ще

en: File
uk: Файл

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Insert
uk: Вставити

en: Filename
uk: Назва файла

en: Updated
uk: Оновлено

en: Files
uk: Файли

en: Fields
uk: Поля

en: Upload new file
uk: Викласти новий файл

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Close
uk: Закрити

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Browse
uk: Огляд

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Select
uk: Вибір

en: Used in
uk: Використано в

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Offset
uk: Зміщення

en: File browser
uk: Оглядач файлів

en: Save file
uk: Зберегти файл

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Upload a new file
uk: Відвантажити новий файл

en: Master
uk: Головне

en: 0 bytes
uk: 0 байт
