Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Capitalize first letter
bo: ཡི་གེ་དང་པོ་ཆེ་འབྲི་བྱེད་པ

en: No transform
bo: འགྱུར་ལྡོག་མེད

en: Upper case
bo: ཆེ་འབྲི

en: Lower case
bo: ཆུང་འབྲི

en: Capitalize each word
bo: ཡི་གེ་ཡོད་ཚད་ཆེ་འབྲི་བྱེད་པ
