Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Capitalize first letter
bs: Prvo slovo je veliko

en: No transform
bs: Bez promjena

en: Upper case
bs: Velika slova

en: Lower case
bs: Mala slova

en: Capitalize each word
bs: Prvo slovo svake riječi je veliko
