Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Filter
ca: Filtra

en: Capitalize first letter
ca: La primera lletra en majúscules

en: No transform
ca: No transformis

en: Upper case
ca: Majúscules

en: Lower case
ca: Minúscules

en: Capitalize each word
ca: Posa en majúscules cada paraula
